Kurumsal

Hikayemiz

Sektördeki 35 yıllık tecrübemizi güçlü Avrupa devi markalarla birleştirerek 2013 yılında Global Bahçe Malzemeleri firmasını kurduk. Tasarımı, teknolojisi ve malzeme kalitesiyle profesyonel ihtiyaçları karşılayabilecek, uzun ömürlü makineler üreten Avrupa üreticilerinin dünyaca ünlü markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapıyoruz.

70 ülkede 1 milyondan fazla satış rakamına ulaşan dünyanın önde gelen çim biçme traktörü ve çim biçme makinesi üreticilerinden GGP’nin Castelgarden markası, seralarda geleneksel ilaçlama makinelerine kıyasla daha kolay-etkili bir çözüm sunan ve dünyada takdir gören TF-35 termal sisleme makinesinin üreticisi İgeba‘nın tüm ürünleri, endüstriyel dal yaprak öğütme makinesi ve kompost makinesi üreticisi Caravaggi ürünleri her geçen gün genişleyen ürün portföyümüzde öne çıkmaktadır. GLOBAL markasıyla da yurt dışında yüksek teknolojide üretim yapan firmalara ilaçlama makinesi, motorlu testere, motorlu tırpan gibi ürünler ürettirerek iç piyasaya sunmaktayız.

Türkiye genelinde genişleyen bayi ve teknik servis ağımızla tarım ve bahçe makinelerinde çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

icon

Yetkili Satıcılarımız

Global Bahçe ürünlerinin satışı Türkiye genelindeki bayileri aracılığıyla gerçekleşmektedir.

icon

Yetkili Servislerimiz

Global Bahçe ürünleriyle ilgili satış sonrası destek (servis ve yedek parça) ihtiyaçlarınız Türkiye genelindeki yetkili servislerimiz aracılığıyla çözüme kavuşmaktadır.

Türkiye genelindeki bayilerimiz arasında yerinizi alın.

Global Bahçe bugün Türkiye’nin bir çok noktasında bayileri ve teknik servisleri aracılığıyla satış ve satış sonrası destek çalışmalarını yürütmektedir. Amacımız, ürünlerimizi Türkiye’nin her noktasında müşterilerimize sunabilmek ve satış sonrası destek ihtiyaçlarına hızlı ve profesyonel çözümler üretebilmektir. Bayilerimiz ve teknik servislerimizle birlikte, Global Bahçe ailesi olarak her geçen gün büyümekteyiz ve bu süreçte ”yeni çözüm ortağı” taleplerini büyük bir memnuniyetle karşılamaktayız.

4